Столичанин е задържан за управление на автомобил без книжка и след употреба на алкохол и наркотици. Нарушенията са установени тази нощ, около 3 ч, на ул. „Бучински път“ в посока ул. „Владайско въстание“ в Перник.
Служители от Второ РУ проверили лек автомобил „Опел астра“ с водач 34-годишен столичанин. При изпробването му с техническо средство за алкохол и наркотици са отчетени 1,31 промила в издишания въздух и положителен резултат за амфетамин. Оказало се, че шофира и без свидетелство за правоуправление. Задържан е за до 24 ч. с полицейска мярка и е образувано бързо производство.
В Радомир пък полицаите спипаха 31-годишен мъж, седнал зад волана на лек автомобил „Опел корса“ след употреба на наркотични вещества. Шофьорът бил проверен вчера, около 14 ч на ул. „Рилска“ в гр. Радомир. Взета му е кръвна проба за химичен анализ и е задържан за до 24 ч с полицейска заповед. Започнато е бързо производство.


Докато има нарко дилъри и мобилни лаборатория с чадър от службите ще има и такива наглеци с наркотици и алкохол по пътищата.Доколкото знам Люлинския ми съсед освен с наркотици с нищо друго не се занимава.Барикадирал се е в жилището ползва Дрон и твърди че е агент.Заедно с държанката Росица Георгиева ,Мирослав Христов Господинов умело се крие и прикрива с помощта на полицията въпреки че са съзирани всички служби адреса на който живее не е проверен в Люлин 5;бл.503.вх.Б.ап.73.ет.3.