Двойка апаши свиха „Лего“ за 2 бона от магазин в София

Двойка апаши свиха „Лего“ за 2 бона от магазин в София

Мъж и жена с предварително измислен план се опитаха да отмъкнат детски конструктори за хиляди левове от магазин за играчки в София, информира „Нова“.

Само едната от кутиите струва над 300 лева. На записите от охранителните камери се вижда как буквално натъпкват колкото кутии могат в огромни торби и отлепват стикерите им за аларми. Вижда се и как служителите тръгват да ги гонят на излизане от магазина.

Опитът за кражба е на стойност 2190 лв. Двамата са взели 8 кутии с конструктори. Ръководството на магазина не е подало жалба, защото са си върнали стоката и деянието не се води кражба.